WMK Magazyn jest programem do zarządzania magazynem. Został on napisany jako aplikacja desktopowa używająca net framework 4.8. Aplikacja została napisana od podstaw. Zawiera więc tylko najnowszy kod. Niektóre rozwiązania będą wykorzystywane w przyszłych aplikacjach. Dotyczy to szczególnie nowego modułu logowania i zarządzania użytkownikami.

WMK Magazyn logowanie

Okienko logowania zawiera przycisk umożliwiający dodanie nowego użytkownika, oraz przycisk usuwający maskowanie hasła. Można zdefiniować w parametrach programu minimalną długość hasła i okres jego ważności.

Program umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych PZ i RW.

WMK Magazyn PZ

Wydruk PZ

Wydruk PZ

Pisząc program trochę improwizowałem. Nie narzuciłem programowi sztywnych okresów, jak w poprzednich moich programach. Tutaj pozostawiłem sprawę okresów otwartą, ale można poruszać się w okresach miesięcznych. Zamykać można też okresy miesięczne. Ale podgląd można sobie zrobić np. kwartalny, lub tygodniowy.

Aby rozpocząć kolejny miesiąc trzeba zamknąć poprzedni. W zamkniętych miesiącach nie da się zmieniać danych PZ ani PW.

Jest możliwość śledzenia z jakiego PW pochodzi dany towar na RW.

WMK Magazyn informacja o pochodzeniu towaru

Program działa w oparciu o bazę SQL Server, może pracować lokalnie, bądź wielostanowiskowo. Zapraszam do zapoznania się z instalacją https://wmkopr.pl/instalacja-sql-serwera/ i konfiguracją SQL server https://wmkopr.pl/konfiguracja-sql-serwer-do-pracy-w-sieci/.

Po przetestowaniu program WMK Magazyn zostanie on opublikowany na tej stronie. Ograniczeniem wersji demo będzie możliwość pracy tylko w miesiącu styczeń. Po wczytaniu licencji oczywiście program będzie działał bez ograniczeń w roku na jaki wydana został licencja. Cena licencji na pełny rok to 120 zł + 23% VAT, jeżeli zakup dokonywany jest w trakcie roku to obowiązuje zniżka 10 zł netto za każdy rozpoczęty miesiąc. Istnieje możliwość zdalnej pomocy w instalacji programu cena do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu email wmk@post.pl